Küçük Bir Yatak Odası Tasarlama

Küçük Bir Yatak Odası Tasarlama

Odadaki mobilya düzenlemesi sakinlerin yaşam tarzını yansıtıyor. Bu nedenle, yalnızca günlük rutini desteklemekle kalmayıp aklınızı konuşan bir çevre yaratın. Yatak odası, zamanlarının rahat ve keyif verici olduğu yerdir. Yatak odasındaki boşlukların düzenleme fikirlerinizi sınırlamasına izin vermeyin. Alanı etkili ve üretken bir şekilde kullanmak için kutudan düşünün. Bu alanı, yatak odanı güzel bir odaya dönüştürebilecek birkaç fikir paylaşmak için kullanıyorum.

Neler Yapılabilir ?

  • Yatakla başlayın – tüm yapılandırmayı tanımlayacaktır. Yatmadan önce odanın profilini aklınızda bulundurun. Yetersiz bir amaca hizmet ettikleri için düz stillerden kaçının. Alan sınırlamalarını aşabilecek çok yönlü bir yatak arayın. Murphy beds, Trundle beds ve Ranzalar belirgin alan koruyucular.
  • Murphy yatakları fayda açısından hiçbir şeyden önce değildir. Odanın boyutlarına bağlı olarak dikey veya yatay olarak düzenlenebilirler. Kapak tarafında, duvarın yeniden yapılandırılması gerekir.
  • Trundle yatakları battaniye veya yatak örtüsü yerleştirebileceğiniz yatağın altında çekmeceyi çekme özelliğine sahiptir. Duvar açıklığı konusunda biraz dikkatli olmalısın.
  • Ranza yatakları, sınırlı alanlar için idealdir. Farklı boyut ve desenlere sahiptirler. Birçok çağdaş yatak odasında Fonksiyonel Ranzalar merkez sahne alıyor. Uzaya değer katarlar.
  • Bir Bookworm iseniz, o zaman yatağın arkasına sığan bir Bookshelf arayın. Kitaplıklı bir başlık kullandı. Alanın 10 ila 12 inçini kaplar. Yatağın arkasında boşluk boşluğunuz varsa, yatağın taban ucundaki Kitaplık’tan bir yatak arayın. Rafın küçük kasaları bile battaniyeyle doldurulabilir.
  • Ufacık alanı kaplayan Nightstands’ı seçin. Dar ve uzun boy bir komidin, normal olanlara kıyasla daha fazla saklama alanı sunar. Kaydedilen alan okuma koltuğu yerleştirmek için kullanılabilir.
  • Küçük yatak odasındaki her santim önemli olduğu için, dolabın altındaki boşluğu boş bırakmayın. Depo sepetleri koyabilir ya da sepetleri yakalayabilirsiniz.
  • Çekmeceleriniz varsa neden Vanity seti almaya çalışıyorsunuz? Dresser’ın üzerine yerleştirildiği duvara bir ayna ekleyin. Bu, büyük bir değere sahip basit bir yaratımdır.
  • Yatak odası için dekoratif yer açmak istiyorsanız, o zaman değerli eşyalarınızı sergileyebilecek bir Duvar montajlı Raf arayın.

 

Bir Cevap Yazın